Jednima je to drugi uređaj, uz pametni telefon, a drugima je to glavni telefon s kojim se osjećaju najsigurnije
Baterija koja traje cijeli vikend vjerojatno je nedosanjani san svima koji koriste pametni telefon. Osim ako nemaju bateriju od 6000 mAh, 10.000 mAh ili 13.000 mAh kao neki modeli. Istovremeno, takvi pametni telefoni imaju i veliku masu, veliku debljinu te nisu baš praktični za nošenje.
Oni su dvostruko ili trostruko teži od običnih mobitela s tipkama. Istovremeno, njihove proporcije su takve da zauzimaju cijeli džep ili veći dio torbice. S druge strane features phones ili samo mobiteli imaju male dimenzije, male proporcije i bateriju koja će potrajati barem nekoliko dana.
Istina, neki klasični mobiteli s tipkama imaju vrlo male ekrane veličine poštanske markice, ali postoje i modeli poput najnovijeg meanIT F2 Max. Veliki ekran od 2,8 inča odnosno 7,1 centimetara dijagonale pruža pogled na ono najbitnije što vam je potrebno.
Ugrađena je i baterija velikog kapaciteta. I dok obični mali mobiteli imaju baterije kapaciteta 800 ili 900 mAh, meanIT je u F2 Max ugradio 1800 mAh. Ugrađena je i LED svjetiljka koju možete koristiti po potrebi – po noći ćete ustati bez uključivanja svjetla u prostoriji, lako ćete po mraku doći do svojeg automobila, nije problem otići u podrum. Tko zna gdje je ona klasična lampa, a mobitel je uvijek pri ruci.
Mnogima je FM radio bitna funkcija – ne samo za praćenje vijesti nego i sportskog te edukativnog programa, zatim glazbenih emisija, kulturnih i ranojutarnjih. Dok sjedite u svojoj vikendici ne morate razmišljati o radiju i baterijama te priključku struje. Mobitel će za prijem radijskog programa trošiti vrlo malo energije, a i stalno vam je pri ruci.
Ukoliko koristite dvije SIM kartice onda će vam trebati dual SIM uređaj. M2 Max nudi istovremeni rad s dvije SIM kartice tako da će obje linije biti aktivne cijelo vrijeme. Ima i utor za microSD karticu s kojom se može povećati memorija te u nju spremiti glazbu ili fotografije koje ćete snimiti s ugrađenom kamerom na stražnjoj strani.
I dalje postoje korisnici koji ne žele da im svako malo dolaze Viber i WhatsApp poruke, ne žele gledati desetke raznih fora koje svim svojim prijateljima šalju oni koji imaju viška vremena u životu. Ne žele niti gubiti desetke minuta svaki dan na video pozive. Njihovi pozivi su kratki, bez okolišanja, a kad s ljudima žele razgovarati onda se s njima nađu uživo. I provedu sate i sate, kao što vlasnici pametnih telefona provode svakodnevno sate i sate gledajući u ekran.
Zadnji komentari